Neretva je danas u 13. kolu 3. HNL Jug igrala u gostima u Unešiću gdje je Zagora peti put zaredom odigrala neriješeno (1:1). Tri kola prije zimskog odmora Jadran LP je u Pločama pobijedio Croatiju iz Zmijavaca 2:0 golovima Musulina u 9. i Kalifića i 88. minuti.

Zagoru je od poraza spašavao vratar Marino Bulat. Neretva je bila bolja ekipa i već je u 5. minuti imala zicer kada je Ajkunić sam izbio pred vratara Bulata koji je uspio sačuvati svoju mrežu netaknutom. Ipak mu to nije uspjelo u 20. minuti kada je na dodavanje Glibe Adel Ajkunić s desetak metara matirao protivnika. Do kraja poluvremena dva lijepa udarca prema golu imao je Brečić, Bulat je opet spašavao Zagoru. I ona u 41. minuti udarac Bruna Bitunjca iz daljine uz asistenciju bure završava u Neretvinim rašljama.

U drugom poluvremenu igra je bila umrtvljena, preskakao se vezni red. Domaćin se branio, Neretva je imala dominaciju i nekoliko dobrih prilika za zgoditak, ali bez učinka. Na kraju, domaćini mogu biti zadovoljni s bodom, a Neretva se vraća kući s osjećajem da je moglo i bolje…