Nekadašnji igrači Neretve, Luka Bubalo i Boško Šutalo, s NK Osijekom su osvojili juniorski Kup Hrvatske. U finalnoj utakmici koja se igrala 22. svibnja u Ivankovu kod Vinkovaca pobijedili su zagrebačku Lokomotivu s rezultatom 5:3.

I Luka i Boško su svojom odličnom igrom doprinijeli da ovaj juniorski trofej završi u Osijeku. Lokomotiva je povela u 22. minuti golom Kastratija, u 31. minuti je izjednačio Bubalo glavom, a susret je završio 1:1.

Osječani su bili uspješniji s bijele točke. Nakon dvije fantastične obrane golmana Marka Barešića, Luka postigao odlučujući pogodak za konačni rezultat 5:3. On je ujedno proglašen za najboljeg igrača utakmice.

– Bili smo bolja momčad tijekom cijeloga susreta i mislim da nitko ne može imati bilo kakvu zamjerku na našu pobjedu. Oni su imali nekolicinu prvotimaca koji su zaista dobri igrači, međutim, uspjeli smo ostvariti svoj cilj. Ovaj trofej nam je svima poticaj za sve ono što nas dalje očekuje u karijeri, poručio je stoper Boško Šutalo.

Za Osijek su nastupili: Marko Barešić, Patrick Stanić, Boško Šutalo, Marin Magdić, Filip Lišnić, Tomislav Soldić, Alves Pereira Oliveira Talys, Adam Benić, Mateo Jakšić, Robert Mišković, Luka Bubalo, Tomislav Bliznac, Ivan Durdov i Marijo Rajić. Na klupi su još ostali: Petar Vidas, Kristijan Pavičić, Josip Sušić i Karlo Grgić.

Luka i Boško trenutno igraju za drugu momčad NK Osijeka koja je već osigurala ulazak u 2. HNL.