Danas je odigrano predzadnje kolo 1. HNL za žene u kojem su se Iza Vage sastale ekipe Neretve i Osijeka. Očekivano, Neretva je teško mogla parirati najboljoj ekipi lige koja je svoju premoć dokazala rezultatom 0:10.

Gošće iz Osijeka su već u prvom poluvremenu riješile utakmicu postigavši četiri gola. U nastavku utakmice su nastavile istom tempom kojega domaće igračice nisu mogle pratiti. Do kraja je vratarica Kešina morala još sedam puta vaditi loptu iz svoje mreže.

U zadnjem kolu ŽNK Neretva gostuje u Splitu kod ŽNK Marjan. Kako je i Rijeka danas izgubila od Agrama, postoji mogućnost da Neretva sezonu završi na četvrtom mjestu uz uvjet da pobijedi Marjan u Splitu, a Rijeka na svom terenu izgubi od Katarine Zrinske.

Osječanake su današnjom pobjedom osigurale prvo mjesto i na tome im čestitamo.