NK Neretva je danas Iza Vage u 15 sati igrala prijateljsku utakmicu s NK Mraclin, četvrtoligašem iz istoimenoga mjesta kod Velike Gorice u kojoj su Plavo-bijeli pobjedili 5:1.

Bila je to za obje ekipe pripremna utakmica uoči nastavka sezone. Za NK Mraclin igra Opuzenac Luka Kapović koji je prošao sve uzraste u NK Neretvi, od mlađih pionira do seniora i do prije dvije godine igrao Neretvu.

Neretva je dominirala tijekom cijelog susreta premda nije nastupilo nekoliko standardnih igrača. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 4:1. U drugom dijelu utakmice priliku su dobili igrači s klupe te je na kraju susret Neretve i Mraclina završio 5:1. Strijelci za Neretvu su bili Raguž, Prce, Batinović A., Brečić i Jerković.

Za Neretvu su igrali Ivanović, Babić, Puljić, Batinović D., Kaleb, Dodig, Brečić, Prce, Raguž, Jerković, Batinović A. U drugom poluvremenu u igru su ušli Obradović , Marušić D., Manenica, Čupić, Petrić, Primorac i Marušić I.). Trener Goran Galov.

Sutra, u nedjelju, u 15 sati Plavo-bijeli igraju još jednu pripremnu utakmicu. Na svom igralištu Iza Vage dočekat će NK GOŠK iz Dubrovnika.