U pripremnoj uzvratnoj utakmici koja se igrala u utorak, 7. kolovoza u Pločama Neretva je pobijedila Jadran LP rezultatom 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je Erjauc u 75. minuti.

Početkom drugog poluvremena domaćin je u 53. minuti, nakon prekršaja nad Kalfićem u kaznenom prostoru, imao kazneni udarac kojeg nije realizirao Raič pošto mu je obranio vratar Mulać.

Neretva će igrati još dvije gostujuće utakmice, 9. kolovoza u Dubrovniku s GOŠK-om i 13. kolovoza u Makarskoj sa Zmajem.

Zadnje dvije pripremne utakmice Neretva će odigrati na svom terenu: 16. kolovoza s dubrovačkim GOŠK-om, a 19. kolovoza s ONK Metković.

Jadran LP: Čagalj, Krstičević, G. Barbir, Oršulić, Martin Musulin, Šunjić, Nikolac, Maleta, Medak, Zvono, Kalfić. Još su igrali Batinović, Herceg, Raič, Zmijarević, Turudić, Primorac, A. Musulin, Mateljak, Marko Musulin, D. Barbir, Burđelez. Trener: Goran Proleta

Neretva: Mulać, Babić, Glibo, D. Batinović, A. Batinović, Medić, Čupić, Raguž, Jerković, Sršen, Čavar. Još su igrali Dodig, Kaleb, Erjauc, Ajkunić, Prce, Marušić, Crnov, Kuran. Trener: Goran Galov