Danas su se u Metkoviću na igralištima Štruvino i Iza Vage igrale završnice Prve županijske nogometne lige za dvije kategorije U8 i U12 u kojoj su slavili dječaci Neretve i Kanavala.

Neretvini dječaci prvaci su 1. ŽNL u kategoriji U8

Završni turnir 1. ŽNL za prednatjecatelje U8 igrao se na igrališti ONK Metković (Štruvinu) na koje su se sastale četiri najbolje ekipe nakon ovosezonskog razigravanja po skupinama.

U polufinalnim utakmicama je GOŠK Dubrovnik 1919 pobijedio ONK Metković (2:6), a Neretva NA Libertas (4:1).

U utakmici za 3. mjesto slavio je NA Libertas koji je nakon izvođenja osmeraca pobijedio ONK Metković (5:4).

U finalu su se sastali finalisti ovogodišnjeg Kupa u Pločama GOŠK Dubrovnik 1919 i Neretva koja je i ovoga puta bila bolja (1:2).

Tako su Neretvini dječaci u kategoriji U8 pod vodstvom trenera Lukše Veraje prvaci su 1. ŽNL.

Konačni poredak:

1. NK Nerteva
  2. GOŠK Dubrovnik 1919
  3. ONK Metković
  4. NA Libertas

NA Konavle prvak 1. ŽNL u kategoriji mlađih pionira (U12)

Na igralištu Iza Vage odigrao se završni turnir 1. ŽNL u kategoriji mlađih pionira (U12). Na turnir su se plasirali pobjednici i drugoplasirani iz grupa NC Dubrovnik-Župa dubrovačka-Konavle, NC Korčula-Pelješac-Lastovo i NC Neretva.

U četvrtfinalu su se sastali Neretva i Orebić (11:0) te NA Konavle i ONK Metković (4:0). NA Libertas i Žrnovo su bili slobodni.

U razigravanju za 5. mjesto ONK Metković je bio bolji od Orebića (2:1).

U polufinalu su igrali Neretva i NA Libertas (0:1) te NA Konavle i Žrnovo (4:0).

U utakmici za broncu slavila je Neretva nad Žrnovom (5:0), a županijski pravak je NA Konavle koji su u finalu pobijedili NA Libertas (1:0).