Neretva je danas u Pločama poražena u kup-utakmici od Jadrana LP 3:0 koji se tako plasirao u polufinale Županijskog nogometnog kupa.

U otvorenoj utakmici prvo poluvrijeme završilo je 1:0. Gol je za Jadran postigao Mihovil Šutalo. Pred kraj drugoga poluvremena domaćini su postigli još dva gola koja su postigli Marko Musulin i Denis Jelčić.

Imali smo svoje šanse, na žalost nismo ih realizirali za razliku od protivnika. Nenam zamjerki na igru i htijenje svoje ekipe, nisam razočaran prikazanim, idemo dalje i okrećemo se prvenstvu, komentirao je utakmicu trener Neretve Goran Galov.

Ostali sudionici polufinala su Župa Dubrovačka i Orebić, a četvrti će biti pobjednik susreta Hajduka iz Vela Luke i Zmaja iz Blata koji se igra 25. travnja.