RK Metković Mehanika je večeras odigrao vrlo dobru utakmicu, prvu ovosezonsku u gimnazijskoj dvorani u Metkoviću, u kojoj je svladao riječku Kozalu 33:27.

Riječani su u prvom poluvremenu dobro parirali Metkovcima tako da se na odmor otišlo pri rezultatu 11:11. U drugom poluvremenu Metković je ubacio u brzinu više i iz minute u minutu povećavao svoju prednost koja je u jednom trenutku iznosila osam sedam golova razlike. I večeras je Rudolf Ćuže bio najefikasniji igrač s postignutih osam pogodaka. Tu je i izvrsni Josip Bezer sa sedam pogodaka, slijedi Kristijan Marević s pet te Damir Mataga i Nikola Bartolović s po četiri gola. Kod gostiju prvi strijelac je bio Fabijan Lijevar.

U 4. kolu koje će se igrati 19. listopada Metković će ponovno igrati kod kuće, dolazi mu kaštelanska Ribola.