U danas odigranom posljednjem, 30. kolu dobili smo prvaka. Tri su kluba bili u igri, a na kraju je nakon 24 godine trofej pobjednika podigao Junak. Međutim, Sinjani nemaju drugoligaški licencu pa u 2. HNL ide drugoplasirana Croatia iz Zmijavaca.

Neretva je sezonu zaključila uvjerljivom pobjedom i 8. mjestom na tablici s 42 boda. Na domaćem travnjaku svaldan je kliški Uskok (3:0). Plavo-bijeli su utakmicu riješili u prvih deset minuta. U šestoj minuti, nakon odličnog probijanja kroz sredinu i asistencije Ante Sršena, učinkovit će bio Adel Ajkunić. Samo četiri minut kasnije, nakon ubačaja iz kornera, Toni Babić je s peterca pokupio loptu pod gredu, vratar Uskoka je bio nemoćan.

Do kraja je utakmica bila žustra. Uskok je pokušavao smanjiti prednost i pri tome su uspjeli pokrenuti nekoliko akcija prema golu Neretve, ali bez učinka. Najizgledija prilika za Klišane bila je u 90. minuti kada je domaći vratar Antonijo Katić odlično reagirao. Točku na ‘i’ današnje utakmice stavio je Dražan Glibo, on je u 79. minuti matirao vratara Ivana Valentu za konačnih 3:0