Baldo Cicijelj je opet bio strijelac za GOŠK Dubrovnik 1919., i taj njegov pogodak, koji je postigao u 18. minuti, šesti ove sezone, donio je dubrovačkom sastavu drugu ovosezonsku pobjedu, a Neretvi treći poraz. Domaćin je do pobjede stigao iz jedinog pravog udarca na gol Neretve, koja je prokockala tri velike prilike, dvije u prvom poluvremenu, te jednu u samoj završnici utakmice. Ostat će upisano kako je svoj povratak na klupu GOŠK Dubrovnika 1919. Milan Petrović obilježio pobjedom. Prva četiri kola dubrovački sastav je vodio Josip Papić, a u 5. kolu Milan Đuričić.

Neretvanac je pogotkom Ante Grbešića u 91. minuti stigao do pobjede usred Splita. Domaćin je poveo s 1:0 u 15. minuti, a Neretvanac je izjednačio pet minuta poslije autogolom. U sudačkoj nadoknadi spomenuti pogodak Opuzenaca, koji su tako ostvarili četvrtu ovosezonsku pobjedu, imaju uz to remi s GOŠK Dubrovnikom 1919.kod kuće (0:0), te jedan poraz u gostima od Croatije (2:1). Drugi su na tablici na kojoj vodi Junak, koji je i dalje na stopostotnom učinku. S 5:1 su Sinjani slavili u Imotskom.

Opuzenci su pobijedili nakon dva kola posta, Dubrovčani nakon tri, a Pločani nakon četiri utakmice. Slavili su u 1. kolu u gostima kod Imotskog sa 6:1, a do druge pobjede sad su stigli kod kuće protiv Zagore, i to su bili uvjerljivi – 3:0. Nije bio pogodaka u prvom poluvremenu u kojem se Zagora branila, a domaćin propustio nekoliko prilika (Mihovil Šutalo dvije, Martin Musulin, Goran Barbir i Abel Kalfić po jednu). Ali, kad nije išlo u prvom, jest u drugom poluvremenu. Teo Herceg je prvi pogodio u 58. minuti, iskosa, lobom s 25 metara je iznenadio vratara gostiju. U 70. minuti precizan je Abel Kalfić, a u 90. minuti Marko Musulin. Prije trećeg pogotka domaćina Zagora, točnije Željko Sablić je pogodio vratnicu iz slobodnog udarca, s nekih 17 metara nakon čega je sjevnula kontra domaćih, koja je završila trećim pogotkom u mreži sastava iz Unešića.

BŠK Zmaj je izgubio kod kuće od Uranije. Poveo je iz kaznenog udarca u 6. minuti.Jerko Šeparović je bio siguran realizator najstrože kazne. Nakon toga sve je bilo loše za blatske ‘Crvene’, koji su upisali peti poraz u 6. kolu. BŠK Zmaj nije vodio Ivo Šeparović, već Zoran Petković. Još nema odgovora na pitanje je li došlo do promjene trenera?