Danas Iza Vage nogometašice Neretve su odigrale utakmicu 8. kola 1. HNLŽ u kojem su odmjerile snage sa ŽNK Katarina Zrinski, posljednjom ekipom na ljestvici koja je završila podjelom bodova (2:2).

Nakon prvog ne baš atraktivnog prvog poluvremena, gošće su na početku drugog poluvremena (49′) preko Dijane Bakač došle do vodstva. Priliku za izjednačenje Metkovke su iskoristile u 63. minuti kada je iz jedanaesterca bila precizna Veronika Terzić. Nekoliko minuta kasnije Marija Erceg je vrlo dobro reagirala na ubačaj s desne strane i glavom postigla gol za vodstvo Neretve. Gošće se ne predaju i u 74. minuti Dijana Bakač postiže i svoj drugi golo koji je Čakovčankama donio bod s gostovanja u Metkoviću.

U sljedeću nedjelju, 24. studenog u Neretva će igrati ponovno kod kuće, dolazi im ŽNK Viktorija iz Slavonkog Broda.