U drugom kolu skupine za opstanak 1. HNL za žene jučer Iza Vage su se sastale Neretva i Katarina Zrinski. Gošće su na kraju slavile 4:2.

Neretva je prva povela već u 6. minuti golom Ljubice Lorene Bulum. Gošće su izjednačile već u 7. minuti golom Sare Klarić nakon nespretne reakcije vratarke Kešine. Šok za domaće je uslijedio samo pet minuta kasnije kada je pogodak za vodstvo postigla Anđela Ćurić. Neretva je ipak uspjela izjednačiti prije odlaska na odmor, u 42. minuti u šesnaestercu se dobro snašla Lucija Borovac.

Na početku drugog poluvremena uslijedio ne novi šok za Neretvu, u 47. minuti je Perica Cicijelj postigla gol za novo vodstvo Čakovčanki, a u 64. je to podebljala Nagy Barbara Kristzina. Igračice Neretve se nisu predavale, nastojale su doći barem do izjednačenja, čak su dvaput tresle mrežu gostiju, ali je sudac oba puta procijenio da se radi o zaleđu.