Iza Vage se danas igrala utakmica 13. kola 1. HNL za žene u kojoj je Neretva zasluženo upisala tri boda u srazu sa splitskim Marjanom (3:0).

Prvo poluvrijeme je prošlo bez pogodaka. Neretva je imala određenu prednost, ali se ni Splićanke nisu predavale.

U drugom poluvremenu je Neretva bila konkretnija. U odlučnim trenutcima su sjajno odigrale Marija Herceg i Ana Mandić. Prvo je Mandić dvaput odlično uposlila Herceg koja je dvaput zatresla mrežu, u 57. i 88. minuti. U sudačkoj nadoknadi je Herceg vratila uslugu, asistirala je Mandić koja je postigla pogodak za konačni rezultat 3:0.

ŽNK Neretva je i dalje šesta na tablici s 15 bodova. U 14. kolu, 18. travnja, će gostovati kod drugoplasiranog Splita.