Danas je odigrano 2. kolo Prve županijske nogometne lige.

U Metkoviću se mreža tresla samo iz kaznenih udaraca, dva za domaćina. ONK Metković (Marin Tomas u 26. i Dragan Brečić u 76, minuti), a jedan za gosta, Jadran 1929. Smokvica (Mladen Salečić u 59. minuti), sva tri realizirana. Tako je prvak ONK Metković ostvario drugu pobjedu, a Jadran 1929. upisao drugi poraz.

Maestral? Obje utakmice u gostima je odigrao, a obje je dobio. Obje na otoku. Prvo je uzeo sva tri boda u Smokvici, a sad je odnio bodove iz Vela Luke. Tomislav Domić je pogađao u 55. i 82. minuti protiv Hajduka 1932., koji nije uspio niti jednom zatresti mrežu, te je ostao na bodu osvojenom u Čibači. Maestral nije primio pogodak ni u Smokvici! Njemu i Konavljaninu je čista mreža!

U Čibači pet pogodaka, te pobjeda Župe dubrovačke protiv Gusara 3:2. Toma Medak je u 44. minuti doveo goste u vodstvo, početkom nastavka krenuo je domaćin – Kristijan Prkut u 48. minuti, zatim autogol (Toma Medak sad u svoju mrežu, minuta 62.), te Ante Azinović u 74. minuti za vodstvo domaćih 3:1. Nedo Vlahović je ublažio poraz u 84. minuti. Župa dubrovačka obje kod kuće, 4 od 6 bodova je na kontu. Gusar je na startu dobio Žrnovo sa 6:0, te poveo utrku.

Rezultati 2. kola: Hajduk 1932. – Maestral 0:2, ONK Metković – Jadran 1929. 2:1, Sokol – Slaven 0:1, Konavljanin – Croatia 6:0, Žrnovo – Orebić 2:1, Župa dubrovačka – Gusar 3:2.

Raspored 3. kola (nedjelja, 9. listopada): Orebić – Župa dubrovačka, Gusar – Hajduk 1932., Croatia – Žrnovo, Slaven – Konavljanin, Jadran 1929. – Sokol, Maestral – ONK Metković,