Danas su odigrane utakmice 9. kola Prve županijske lige DN. ONK Metković u gostima izgubio od zadnjeg Orebića (3:1).

ONK Metković je poveo pogotkom Marina Kozine u 24. minuti, prije toga nije realizirao kazneni udarc (Toni Kežić je promašio u 15. minuti). Nastavak 3:0 za ‘kapetane‘: Hrvoje Rikalo u 47., Ante Kordić u 83. minuti iz kaznenog udarca, te Vladimir Ravlić u prvoj minuti sudačke nadoknade.

U Krvavcu je kominski Gusar, kao domaćin, odigrao neriješeno s Maestralom (2:2). Krvavčani su poveli pogotkom Abela Kalfića u 8. minuti, a izjednačili su na 2:2 u 90. minuti pogotkom Ivana Puljića. Gusar je na 1:1 poravnao preko Luciana Lovrića u 41. minuti, a poveo 2:1 pogotkom Martina Šumana u 52. minuti.