Prvi Slaven je slavio, drugi ONK Metković nije, treći Konavljanin jest, četvrti Gusar nije, nije ni peti Maestral, ni šesta Croatija, ni sedmi Jadran 1929., ni osmi Sokol, ni deveti Orebić, ni deseta Župa dubrovačka, ni jedanaesti Hajduk 1932., ali jest zadnje Žrnovo. Naravno, nisu svi izgubili koji nisu pobijedili. Kolo 16. – pola je utakmica završilo bez pobjednika, u dvije je slavio domaćin, a u jednoj gost, i taj jedini gost koji je odnio tri boda bio je Slaven. Konavljanin i Žrnovo su uzeli tri boda kod kuće.

ONK Metković je bio gost u Dubravci. Sokol je vodio s 2:0. Leo Pušić u 23. i Nikša Vranješ u 27. minuti su bili strijelci za domaćina. U nastavku je pogađao samo jedan igrač (Dragan Brečić u 61. i 83. minuti), piše Dubrovački vjesnik.