Konavljanin je dobio na Šupjaci ONK Metković, a Gusar kod kuće Slavena, te više nema neporaženih sastava lige, a u Dubravci prvi put je Sokol ostao praznih ruku, sva tri boda uzela je Croatija, te je evo na dva boda od lidera, sastava s Grude, a ispred metkovskih ‘crveno bijelih’, koji imaju utakmicu manje…, piše Dubrovački vjesnik.

Sokol je na svojim Lužama dobio Žrnovo sa 4:1, zatim Gusara s 3:1, te Maestrala s 5:0, ali nije uspio i Croatiju, koja je pogocima Tomislava Marinovića i Luke Peraka odnijela sva tri boda. Nikša Dragić je prepolovio prednost gostiju u završnici susjedskog derbija, imao u sudačkoj nadoknadi utakmice pokušaj glavom, ali lopta nije išla u okvir gol. Prvo poluvrijeme obilježio je prekrasan pogodak kapetana Croatije Marinovića, pod gredu. Početkom nastavka sjurio se Perak prema golu domaćih, pokušala su ga zaustaviti dvojica igrača Sokola, ali napadač Croatije je s dvadesetak metara ciljao u trku te pogodio.

Na Šupjaci već u 2. minuti Konavljanin je zatresao mrežu ONK Metković, i to iz slobodnog udarca, iskosa, s više od 20 metara. Davorin Krešić je pogodio suprotni gornji kut gola Hrvoja Marevića. Vrlo brzo gost je izjednačio. Vinko Batinović je nakon ubačaja iz kuta bio najviši u skoku. Domaćin je do pobjede stigao u 77. minuti kad je strijelac bio Matej Perić, te momčad Stijepa Njire slavi treću pobjedu, a prvu kod kuće, drugu uzastopnu, sve tri ostvarila je u zadnja četiri kola.