U 4. kolu ukupno četiri pobjede domaćina, te dvije gostiju, i u te četiri utakmice domaće – gosti 15:0! Najviše pogodaka je postigla, tj. bila je najuvjerljivija Župa dubrovačka, koja je sa 7:0 nadigrala Orebić u Čibači. Zatim, u Gabrlima Croatia – BŠK Zmaj 4:0, te u Smokvici Jadran 1929. – Gusar 1:0.

Susjedski ogled u Dolini Neretve pripao je gostu. ONK Metković je s 3:1 svladao Maestral, dok je sva tri boda kući donio i Konavljanin, koji je s 1:0 bio bolji kod Žrnova.

U Krvavcu je Maestral, koji je imao samo jednu zamjenu u zapisniku, poveo pogotkom  Abela Kalfića u 31. minuti, ali na odmor je s pogotkom viška otišao ONK Metković – Ivan Šutalo je izjednačio u 41. minuti, a Stipan Marević u 44. pogodio za vodstvo momčadi sa Štruvina trenera Darka Zeljića, koja je u nastavku, u 70. minuti, pogotkom iskusnog Dragana Brečića, koji je u igru ušao u 60. minuti, stigla do konačnih 3:1 i prva tri boda u gostima.

Piše: Tonči Vlašić /Dubrovački vjesnik