Dugo će se pamtiti povratnički debi Frane Jerkovića u dresu kominskog Gusara koji je danas, u 5. kolu 1. ŽNL DN, postigao nevjerojatnih pet golova za pobjedu nad Hajdukom 1932 (5:1). Frane je pred kraj utakmice uz gromoglasni pljesak gledatelja, čak i gostujućih igrača, napustio teren. Rezervni vratar Hajduka 1932 dugo će pamtiti utakmicu na kominskoj Pržini.

Na Štruvinu ONK Metković se dugo mučio sa Župom dubrovačkom. Gosti su u prvom poluvremenu bili agresivniji što ih je dovelo u vodstvo u 18. minuti kada je Ivan Kalauz potegao s ruba šesnaesterca. Josip Plećaš je još jednom pokazao da je ponajbolji strijelac lige. On je u 84. minuti postigao izjednačujući gol za ONK Metković te je tako ekipi sa Štruvina osigurao bod.