S današnjim utakmicama 11. kola završio je jesenski dio Prve županijske nogometne lige. Titulu jeseskog prvaka ponio je Orebić, slijedi Croatia koja je u Gabrilima pobijedila Žrnovo sa 7:0 te Gusar koji je u Čibači izgubio od Župe dubrovačke 3:2.

Na Štruvinu je ONK Metković dobio Sokola sa 4:1. Tonći Jerković je pogodio u 14. minuti za 1:0 vodstvo domaćina, koji je do 2:0 stigao tri minute poslije kad je Mario Popić realizirao kazneni udarac. U 36. minuti Stijepo Čupić je strijelac za Sokol nakon loše reakcije metkovske obrane. U nastavku nova dva pogotka ONK Metković. U 53. minuti mrežu Sokola je zatresao Ante Sokol, a tri minute poslije drugi put je strijelac za domaćina Tonći Jerković.