U subotu, 26. studenoga je odigrano 10. kolo Prve županijske nogometne lige u kojem je Slaven je kolo prije kraja osvojio naslov jesenskog prvaka!

Sokol nije više zadnji, uzeo je bod Gusaru, ne u Kominu. Igralo se u Pločama. Gusar je poveo pogotkom Ivana Popovića iz kaznenog udarca u 65. minuti, a 20 minuta poslije, a pet prije kraja utakmice izjednačio je Baldo Cicijelj. Gusar je bodovno izjednačen s Orebićem, te je ispred. Sokol se bodovno izjednačio s Jadranom 1929. i Žrnovom, te ih je preskočio zahvaljujući boljoj pogodak razlici. Popović je s osma pogodaka drugi strijelac lige, a treći sa sedam pogodaka Josip Zadro iz Konavljanina, objavio je Dubrovački vjesnik.

U Potomju je ONK Metković vodio protiv Orebića od 44. minute pogotkom Andreja Vidačkovića. Blago Roso je u 87. minuti donio bod ‘kapetanima‘, koji u 23. minuti nisu realizirali kazneni udarac.

U Gabrilima Croatija je nadigrala Maestrala. Tin Vidak je u završnici prvog poluvremena, u nepune tri minute dva puta pogodio, u 40. i 42. minuti za 2:0, već početkom nastavka Luka Perak je bio strijelac za 3:0, a uspjeh domaćina potvrdio Domagoj Ljubišić u 80. minuti.