Bez pobjednika u derbiju kola, sudaru dva vodeća sastava, jedina dva koja su u prvih 180 minuta uzeli svih 6 bodova: Orebić – Gusar 1:1. Gosti iz Komina su poveli u 63. minuti pogotkom Ante Malete, a domaćin je izjednačio u 73. minuti pogotkom koji je postigao Ivan Roso, piše Dubrovački vjesnik u osvrtu na današnje utakmice 3. kola 1. županijske nogometne lige.

Bez pobjednika je bilo i u Krvavcu: Maestral – Sokol 1:1. Gosti su poveli u 32. minuti preko Lea Pušića, a domaćin je izjednačio u zadnjoj minuti prvog poluvremena realiziravši kazneni udarac. Uspio je to Toni Krajina. Prvo gostovanje Sokola nakon što je u Dubravci prvo dobio Hajduk 1932. s 3:2, a zatim odigrao 1:1 s Konavljaninom.

ONK Metković jedna utakmica kod kuće – nula bodova, dvije utakmice u gostima – svih šest bodova. Nakon što je na startu dobila Župu dubrovačku u Čibači 2:0, zatim izgubila kod kuće od Orebića 1:4, sad je s 2:1 bila bolja u Blatu od BŠK Zmaj. Marko Mlikota je bio strijelac u 10. i 35. minuti, Jakov Protić je u 26. minuti izjednačio na 1:1 realiziravši kazneni udarac.

Rezultati: Konavljanin – Hajduk 1932. 5:0, Maestral – Sokol 1:1, Župa dubrovačka – Jadran Smokvica 2:2, Orebić – Gusar 1:1, BŠK Zmaj – ONK Metković 1:2, Slaven – Croatia 1:2.

Poredak: 1. Konavljanin 7 bodova (11:1), 2. Orebić 7 bodova (9:4), 3. Gusar 7 bodova (6:3), 4. Croatia Gabrili 6 bodova (7:6), 5. ONK Metković 6 bodova (5:5), 6. Sokol 5 bodova (5:4), 7. Slaven 4 boda (4:4), 8. Jadran Smokvica 4 boda (5:9), 9. BŠK Zmaj 1 bod (3:6), 10. Župa dubrovačka 1 bod (3:7), 12. Hajduk 1932. Bez boda (3:10).

Raspored 4. kola (nedjelja, 13. listopada): Hajduk 1932. – Croatia, ONK Metković – Slaven, Gusar – BŠK Zmaj, Jadran – Orebić, Sokol – Župa dubrovačka, Konavljanin – Maestral.