Danas su odigrane utakmice 18. kola Prve županijske nogometne lige…

Promjena na vrhu i na začelju četiri kola prije kraja prvenstva. Nakon samo 48 sati Croatia je ponovno na vrhu jer Župa dubrovačka nije bila uspješna kod kuće u 18. kolu, odigrala kod kuće 1:1 s ONK Metković, dok je Croatia dobila Grk s 3:1.

Župa dubrovačka je na Veliku subotu uspješno odradila zaostatak, dobila Grk s 3:1 u Potomju, te preuzela vrh. Međutim, nije uspjela protiv ONK Metković ostvariti petu pobjedu u nizu. Croatia sad ima bod više od Župe dubrovačke od koje je bolja u međusobnim ogledima.

U Čibači Župa dubrovačka je povela protiv ONK Metković u 47. minuti pogotkom Viktora Lekaja. Izjednačio je Josip Mijoč. U 15. minuti prvi topnik lige, kapetan Župe dubrovačke Velimir Kajba (12 pogodaka) nije realizirao kazneni udarac. Točnije, njegov udarac je obranio 16-godišnji Ivan Šiljeg u svom debiju za prvu momčad ONK Metković.