Odigrano je danas sedam utakmica 13. kola 3. NL Jug. I dok se pažnja poklanjala derbiju Zagore i Zadra, koji su dobili Zadrani, neočekivan se rezultat dogodio u susretu Neretve i Kamena (Ivanbegovina) (9:2).

Na igralištu Iza Vage mreža se tresla čak jedanaest puta. Povela je Neretva u 6. minuti preko M. Jelavića, a gosti su uzvratili pogotkom B. Kovačevića već u 13. minuti. Već u 15. minuti je A. Kalfić otvorio svoj niz od tri pogotka (15′, 27′, 39′), a Saramuca je u 19. minuti upotpunio Neretvin učinak prvoga poluvremena.

Golijada je nastavljena i u drugom poluvremenu. Za Neretvu su zabijali Ćavar (58′), Čuljak (72′), Sesar (76′) i Galov (87′), a utješni za goste je postigao Kovačić (69′).

Neretvini igrači su mogli utrpati u mrežu Kamena i još pokoji gol, no, nestajalo im je koncentracije u završnici, a mogli smo govoriti o rukometnom rezultatu u nogometu.