Odigrano je svih devet utakmica 27. kola 3. HNL jug. RNK Split je u slavljeničkom raspoloženju došao do pobjede protiv Neretve (2:1). Naime, Splićani danas obilježavaju 110 godina kluba.

Vitezovi su prohujali kroz Makarsku. Karlo Torbarina postigao je tri gola u razmaku od 13 minuta za pjesmu u autobusu do Posedarja.

Neretvanac je doživio novi neuspjeh, dva puta su gađali okvir gola, imali igrača više, ali Marović je visoko skočio u 93. minuti za pobjedu, objavio je Dalmatinski nogomet.

Urania je upisala novu pobjedu i važne bodove za ostanak u ligi, a Kamen je minimalno bio bolji od Zagore. Hrvace su u derbiju Cetinske krajine zasluženo došle do tri boda protiv Junaka u Sinju. Kliška bura otpuhala je Primorac, dva gola Teklića iz slobodnih udaraca, po jedan Maretića i Grubišića za uvjerljivu pobjedu.

Zadar je rutinski došao do tri nova boda, 17. utakmica bez poraza za momčad Želimira Terkeša. Lider je s četiri gola ispratio posljednji OSK, Jadran LP je i dalje prvi.