U drugom kolu 3. HNL Jug na igralištu Iza Vage danas su se sastali Neretva i Zagora iz Unešića. Gosti su bili konkretniji i pogotkom Branimira Galića u 84. minuti su odnijeli pobjedu i sva tri boda iz Metkovića.

Bila je to poprilično mršava igra što se nije moglo zaključiti po samom početku: prvih dvadeset minuta su i jedna i druga momčad imali svoje prilike. U 18. minuti je igrač Zagore Santino Jurišić zaobišao vratara Brkića i Neretvin gol je spasila dobra reakcija obrambenih igrača. Nakon toga je snažno, s dvadesetak metara zapucao Neretvin veznjak Zvonimir Medić i na muke doveo vratara Đakovića. Potom u 22.minuti Brkić se iskazao dobrom obranom udaraca iz daljine koji su mu priredili Zagorani. Nakon toga, utakmica je utihnula i na odmor se otišlo bez golova.

U drugom poluvremenu Zagora je bila ponešto aktivnija i konkretnija što im se isplatilo u 84. minuti kada je pred Brkića izašao Branimir Galić i uputio loptu iskosa, nisko u Neretvinu mrežu za konačni rezultat 0:1. Neretva je u drugom poluvremenu prvi udarac u gol Zagore uputila tek u 88. minuti, nakon ubačaja iz kornera glavom je pucao Eduard Raguž. U sudačkoj nadoknadi Neretva je još dvaput pucala prema golu Zagore ali bez uspjeha.