Odigrano je šest utakmica 5. kola 3. NL jug, a vodeći Uskok upisao je pobjedu u Dubrovniku. Za tri boda pogodio je Matej Maretić u 42. minuti te je domaći mladi sastav preuzeo fenjer. Super efikasna je Zagora, peticom su ispratili Kamen i nakon pet kola može se reći da su ozbiljan kandidat za vrh.

Zadar je u 39. minuti imao 3:0, očekivala se uvjerljiva pobjeda, ali gosti iz Makarske smanjili su na 3:2, posebno lijep je bio gol Čupića iz slobodnog udarca. Gol za domaće u debiju je postigao iskusni golgeter Ivan Bubalo.

Do prve pobjede došao je Split, u završnici su Andrić i Ožegović Crvenima i treneru Tomičiću kupili mir, ali mogli su Splitovci puno ranije riješiti susret u svoju korist, piše Dalmatinski nogomet.

GOŠK iz Kaštela s 1:0 je bio bolji od Neretve, za njihovu pobjedu pogodio je Maretić, a Vodice su na Račicama odigrale 1:1 sa Slogom.