Neretva je doživjela neugodan poraz u 11. kolu 3. HNL Jug od Zmaja iz Blata 2:3 što se nije moglo pretpostaviti nakon prvog poluvremena kada je Neretva vodila 2:0.

U prvom poluvremenu plavo-bijeli su bili bolja momčad. Imali su nekoliko prilika za gol od kojih su dvije i realizirali. Prvo se u 10. minuti, nakon ubačaja iz kuta, dobro snašao Domagoj Kuran koji je odbijenu loptu s desetak metara pospremio u gol.  Nedugo poslije Luka Bubalo je propustio izvrsnu priliku za povećanje vodstva. Njegov udarac glavom obranio je vratar. Bubalo je u 33. minuti bio precizniji, odapeo je s petnaestak metaka iskosa, Zmajev vratar Bruno Šutalo je ovoga puta bio nemoćan.

Drugo poluvrijeme je donijelo potpuni preokret. Gledali smo jednu potpuno drugu Neretvu. Gosti su svoj prvi gol postigli nakon prethodnog kornera za Neretvu, Domagoj Zovko u protunapadu sam izbio pred Brkića.  U 56. minuti nakon greške Brkića Zmaj dolazi do izjednačenja preko Marija Marića. Pobjednički gol Zmaj postiže glavom Zovko u 65. minuti.

Od 89. minute Zmaj je igrao s igračem manje, iz igre je zbog drugog žutog kartona isključen Luka Bilač. U sudačkoj nadoknadi Neretva je imala priliku za poravnanje koju je propustio Ajkunić. Neretva ima za čim žaliti, nije uspjela ponoviti žustru, agresivnu igru iz prvoga poluvremena što ju je na kraju koštalo još jednog neugodnog poraza.