Danas, na početku proljetnog dijela sezone 3. HNL Jug, odigrane su tri od pet planiranih utakmica. Utakmice u Hrvacama (Hrvace – Neretvanac) i na Klisu (Uskok – Primorac 1929.) nisu odigrane zbog jake bure.

U Ivanbegovini kod Kamena gostovala je Neretva i u teškim uvjetima za igru doživjela poraz (1:3). Neretva je utakmicu počela pod vodstvom treneraGorana Galova u sastavu: Emir Mulač, Luka Juričić, Vencel Kožul, Domagoj Kuran, Dražen Glibo, Marin Vranjić, Mirko Marić, Aled Ajkunić, Ante Sršen, Zvonimir Medić i Eduard Raguž. Premda je Neretva ima više od igre i propustila dvije vrlo izgledne šanse, domaćin je do kraja prvog poluvremena uspio ugurati tri pogotka. U drugom dijelu Neretva je uspjela postići prvi gol u nastavku sezone.

U Biogradu na Moru domaćin Primorac je pobijedio GOŠK Dubrovnika 1919 (3:1). U Pločama je Jadran LP je odigrao neriješeno s Imotskim (1:1). Gosti su poveli u 58. minuti, a izjednačio je Nino Maleta u 67. minuti. Gosti su imali više prilika za pogodak.

U utorak će Neretva i Jadran LP u Pločama odigrati zaostalu utakmicu prvog kola Županijskog kupa.