Neretva je u 25. kolu 3. HNL na svom igralištu doživjela pravi potop. Sloga iz Mravinaca je zasluženo slavio s 0:6, a četverostruki strijelac i najbolji igrač utakmice je bio kapetan Mario Marović.

Metkovci su utakmicu počeli nedovoljno agresivno što je Mravinčevima dalo krila, a danas nezaustavljivi centarfor Mario Marović je svoj prvi pogodak postigao u 19. s linije peterca nakon dodavanja s desne strane i loše reakcije Neretvine obrane. Samo tri minute kasnije visoki Mravinčanin je zabio drugi gol, ovoga puta glavom.

Na početku drugoga poluvremena Mario Marić je uputio snažan udarac s nekih 15-tak metara iskosa na što je dobro reagirao vratar gostiju Josip Šolić. Gosti su opet preuzeli inicijativu, u 54. minuti brzi i spretni Toni Katić je izmakao Nikoli Rodinu i postigao treći pogodak za Slogu. U 61. minuti je Marović uputio dobar udarac glavom kojega je zaustavio Neretvin vratar Petar Kozina. Nakon toga je u 64. minuti izglednu šansu imao Frane Jerković koji je u igru ušao umjesto Domagoja Kurana. Njegov udarac glavom je završio iznad gola.

I onda u 70. minuti nezaustavljivi Marović postiže svoj treći pogodak. Neretvina igra se sve više raspadala, a Marović je bio strijelac glavom i u 90. minuti. U sudačkoj nadoknadi Mislav Pezo je postigao šesti pogodak za Mravinčane.