Danas je odigrano 30. kolo 3. HNL jug. Neretva je doživjela još jedan poraz, ovoga puta na gostovanju kod Uranije u Baškoj Vodi (3:1).

Urania je povela u posljednjoj minuti prvoga poluvremena pogotkom Olujića. Na samom početku drugoga, u 47. minuti, Neretva je izjednačila pogotkom Pehara. U 54. minuti je Jurendić bio precizan s bijele točke za novo vodstvo Uranije, a u 74. minuti Brnić je postigao i treći gol za Uraniju.

Neretvanac je u sudačkoj nadoknadi spasio bod na svojoj Podornici, iz kaznenoga udarca je bio precizan Deak. Opuzenci su poveli pogotkom Bubala u 26. minuti. U drugom poluvremenu je Zmaj M prešla u vodstvo pogodcima Rašića (54′) i Kovačića (59′).

Lider lige Jadran LP je izgubio na gostovanju u Hrvacama s rezultatom 3:1. Jedini gol za Pločane je postigao Musulin iz kaznenoga udarca u 71. minuti.