Danas su odigrane utakmice 27. kola 3. HNL jug. Lider Jadran je bio bolji od GOŠK-a (2:0), a Neretvanac je ostao bez bodova na splitskom Parku mladeži (1:0). Neretva je bila uvjerljivo bolja od posljednje momčadi lige, Zmaja iz Blata (3:1).

Neretva je dobro otvorila utakmicu i povela golom Okića je već u 6. minuti, a Prskalo je podebljao u 15 i 41 minuti utakmice. U drugom poluvremenu Neretva je prepustila sredinu terena gostima i više se posvetila kontrama. To je omogućilo nekoliko izglednih prilika za Zmaja koji je poraz ublažio u 82. minuti iz kaznenoga udarca nakon igranja rukom Tomasa, strijelac je bio Marinović. U 84. minuti je sam pred vratara izbio Okić, ali nije najbolje reagirao, lopta se odbila do Marića koji je zatresao gredu.