Danas su odigrane su dvije zaostale utakmice 18. kola 3. HNL jug. Neretva je na svom travnjaku pobijedila Hrvace (1:0), a Hrvatski vitez Primorca BNM (3:0).

Jedini i pobjedonosni pogodak za Neretvu je postigao M. Marić u 5. minuti susreta. Potegao je snažno s nekih 25 metara udaljenosti. Vratar Hrvaca P. Vugdelija je loše reagirao, nedovoljno čvrsto da bi sačuvao svoju mrežu netaknutom. U 33. minuti je vratar Kozina spriječio Ribičića, koji je sam izbio pred njega, da postigne izjednačujući pogodak.

Kozina se istako i na početku drugoga dijela kada su Hrvace nastojale doći do izjednačenja, u toj namjeri je u 59. minuti spriječio Ljubića. Marić je još jednom dobro potegao u 66. minuti, lopta je prošla pored gola. U završnici utakmice izglednu priliku za povećanja vodstva Neretve je imao Batinović kada je Vugdelija zaustavio njegov udarac.

Na kraju Metkovci mogu biti zadovoljni jer su u čvrstoj utakmici uspjeli upisati tri važna boda.

U drugom susretu koji se igrao u Posedarju Hrvatski vitez je triput tresao mrežu gostiju iz Biograda i to: Brkić (10′), Rončević (13′) i K. Torbarina (69′).