Danas su odigrane utakmice 20. kola 3. HNL jug. Neretva se nakon teškoga poraza u srijedu u Pločama iskupila pobjedom nad Zmajem iz Makarske (4:1).

Rezultat prvoga poluvremena je bio 2:0. Prvi gol je bio autogol S. Serdarevića u 10 minuti, drugi I. Prskalo u 17. minuti. Na početku drugog privremena su gosti uspjeli smanjiti razliku, gol u 57. minuti se pripisuje I. Šalinoviću. Neretva se trgnula i golom M. Marića u 73 minuti osigurala pobjede. Nakon toga je Prskala zamijenio F. Jerković koji je bio precizan glavom za visoku pobjedu Neretve 4:1.

Neretvanac je uspješno prošao gostovanje u Blatu, svladao je BŠK Zmaj3:0. Sva tri gola su pala od 70. do 78. minute, i to redom: Džidić 70′, Bubalo 75′ i Popić 78′.

Derbi kola se igrao u Unešiću. Zagora i Jadran LP su odigrali bez bodova.