Danas su odigrane utakmice 22. kola 3. HNL jug. Neretva je izgubila na gostovanju od Zagore 2:0. Strijelci za domaćine su bili Abramović (26′) i Krajina (42′). U srijedu će Metkovci ugostiti Primorca (BNM), a potom će u subotu gostovati kod Hrvatskog viteza u Posedarju.

GOŠK Dubrovnik 1919. je danas na Lapadu prekinuo svojih poraza i Neretvančevih pobjeda. Dubrovčani su poveli vrlo brzo 2:0, strijelci su bili Smrdelj (11′) i Horvat (16′), a Opuzenci su uspjeli smanjiti prednost u 32. minuti preko Bubala.

Jadran LP je tako ostao jedini sastav bez poraza u 2021. godini. Danas su u Posedarju odigrali neriješeno s Hrvatskim vitezom. Poveli su Pločani golom Paponje (14′), a domaćin je izjednačio golom Pedišića u 72. minuti.