Nakon 14 kola, od 18. rujna 2019. kada su Iza Vage pale Vodice, Neretva je napokon prekinula sušu i upisala pobjedu. Danas u 18. kolu 3. HNL Iza Vage je Neretva zasluženo pobijedila Uraniju 2:0.

Neretva je u prvom poluvremenu bila dominantna ekipa na terenu, Urania gotovo da nije priprijetila golu domaćina. Prvi gol na utakmici u 29. minuti postigao je Adel Ajkunić koji je još dvaput bio u izglednoj prilici, prvo je dobro reagirao Uranijin vratar Šarić, a drugi put se ispriječio obrambeni igrač.

U drugom poluvremenu Baškovođani se se trgnuli i utakmica je bila ravnopravnija, osobito opasna situacija za Neretvu bila je u 75. minuti kada je dobro reagirao Kozina. Već u sljedećem napadu (76′), nakon ubačaja sa strane smireno je loptu u gol pospremio Mate Pehar. Desetak minuta kasnije vratnica je zaustavila vrlo lijep udarac iz daljine Duje Medaka.