Danas su odigrane utakmice 19. kola 3. HNL jug. Neretva je doživjela težak poraz od Jadrana LP u Pločama (6:1).

Jadran je poveo već u 9. minuti golom Raiča. Neretva je izjednačila dvadeset minuta kasnije, precizan je bio Okić kojem je to treći gol u tri posljednje utakmice. Kalfić se pobrinuo u 38. minuti da Pločani na odmor odu s prednošću.

U drugom poluvremenu Neretva je doživjela potop u furioznom naletu Jadrana. Musulin je prvo bio precizan u izvođenju jedanaesterca (47′), a potom dvije minute kasnije je zabio za 4:1. Kalfić je podebljao u 82., a Bakić zaključio u 90. minuti za zasluženu pobjedu Pločana.

Neretvanac je svoju domaću utakmicu odigrao u Makarskoj zbog suspenzije opuzenske Podvornice. Pobijedio je Vodice 3:2. Strijelci za Neretvanac su bili Mihaljević (14′) i Lukić (40′ i 89′), a za Vodice N. Marić (21′) i Petričević (46′).