Danas je odigrano šest utakmica 14. kola 3. HNL Jug nakon čega su Hrvace preuzele vrh tablice od Junaka i to zbog bolje gol razlike. GOŠK Dubrovnika 1919. je doživio najteži poraz ove sezone. Izgubio je u Hrvacama sa 4:0. Hrvace su iskoristile poraz Junaka u Zadru te Uranije u Unešiću i preuzele vrh tablice kolo prije kraja jesenskog dijela sezone.

Na kliškom Megdanu Neretva je doživjela poraz, Uskok je slavio 4:3. Neretva je povela u prvoj minuti golom Akjunića. Uskok je izjednačio već u drugoj minuti preko Šošića, te je povećao vodstvo golovima Cikojevića (35′), Filipovića (38′) i Radovnikovića (53′). Metkovci se nisu predavali, u 76. minuti Ajkunić postiže svoj drugi gol, a 83. minuti Lokin pogađa mrežu Klišana za konačni rezultat 4:3.

Jadran je u Pločama odigrao neriješeno sa Splitom. Poveli su Splićani u 22. minuti, i to autogolom Raiča, izjednačujući gol postigao je Paponja u 77. minuti.