Danas je odigrano osam utakmica 23. kola 3. HNL jug. Neretva je Iza Vage upisala tri vrijedna boda u srazu s neugodnim suparnikom iz Biograda, Primorcem (2:1).

U prvom poluvremenu su gosti imali više od igre što su okrunili lijepim pogotkom s 15-tak metara Brkića u 37. minuti. U nastavku se Neretva trgnula, trener Marenzi je napravio dvije izmjene i Marića gurnuo prema naprijed. Pritisak se brzo isplatio, Pehar je postigao izjednačujući pogodak, lijep udarac s 10-tak metara iskosa. Samo nekoliko minuta kasnije, Pehar je mogao postići i drugi gol, ali se nije nabolje snašao u gužvi na petercu gostiju.

Primorac je nastojao uzvratiti, ali bez većeg uspjeha. Zadnjih 20 minuta je lopta i inicijativa je bila više na strani Metkovaca, a u 75. minuti je Marić postigao pogodak koji je odlučio ishod utakmice. Vratar Biograđana je loptu tek ispratio pogledom.

Lider iz Ploča upisao je glatku pobjedu, ali njegovi prvi pratitelji Neretvanac i Hrvace su upisali iznenađujuće poraze na domaćem terenu. Fenjer je nakon današnjih utakmica preuzeo Zmaj iz Blata.