Danas je odigrano je još šest utakmica 29. kola 3. NL jug.

Dugo je Zadar vodio u Vodicama, Luetić je uspješno realizirao kazneni udarac, ali mladi Ante Pilipac u 93. minuti pogodio je za 1:1 i tako pitanje prvaka ostavio za zadnje kolo ili sutra ako Zagora ne uzme tri boda u Opuzenu.

U derbiju opet malo golova, Junak je golom Katića slavio u Kaštel Gomilici i potvrdio treće mjesto.

Gol Šime Galova iz 19. minute bio je dovoljan Neretvi za pobjedu protiv Zmaja, a kako je Split svladao Omiš, Makarani sele u niži rang.

Marko Pinčić za produženje ugovora odužio se novom pobjedom, Gospari su preokrenuli vodstvo Kamena i uz tri gola Delevskog nose tri boda u Dubrovnik.

Preokret i u Dugopolju gdje je kao domaćin igrao Uskok, Vitezovi su s dva gola u drugom dijelu došli do pobjede za prestizanje Kaštelana na 4. mjestu.