U zaostaloj utakmici 19. kola 3. NL jug Split je doživio težak poraz na domaćem terenu. Neretva je četvorkom protutnjala kroz Park mladeži (0:4), a sve golove zabili su u drugom dijelu utakmice u razmaku od 12 minuta.

Nakon prvih 45 minuta bilo je 0:0, a onda kreće uragan gostiju. Na početku drugog dijela mrežu Crvenih trese Antonio Raguž, a u 53. minuti je 0:2, strijelac je Fran Ćavar. Raguž drugim golom u 57. minuti gasi nade Splita, a Petar Mikulić u 59. minuti ovjerava njihov ostanak na posljednjem mjestu.

Neretva je ovom pobjedom prekinula niz od tri utakmice bez pobjede, dok Split već 9 utakmica ne zna za slast pobjede. U subotu Split će ugostiti GOŠK iz Kaštela, dok Neretva gostuje u Klisu, piše Dalmatinski nogomet.