Karate klub Knez Domagoj je jučer u Pločama nastupio u 1. kolu Dalmatinske karate lige s 24 natjecatelja koju su ukupno osvojili 10 medalja.

U katama u kategorija cicibani bez konkurencije je Knez Domagoj Metković osvojio prva 3. mjesta u navedenoj kategoriji: 1. mjesto osvojio je Marin Jakić, 2. mjesto Šime Volarević, te 3. mjesto Darko Marević, a u kategoriji cicibanke 2. mjesto je osvojila Mia Bunoza.

U kategoriji učenice 3. mjesto je osvojila  Lucija Zovko.

Za klub su još u katama uspješno nastupile Brigita Obradović, Gabriela Volarević, Iva Plećaš, Lucija Rebac.

Osvojivši srebrne medalje u borbama, iskazale su se prvi put Karla Barišić, kategorija cicibanke +26kg, Ena Kaleb, kategorija ml. učenice +36kg, Antonija Plećaš, kategorija učenice +44kg, 2. mjesto osvojio je i Dean Knežić, kategorija ml kadeti -45kg, a 3. mjesto osvojio je Matej Kljusurić.

U borbama za klub su prvi put uspješno nastupili Ante Kraljević, Ena Nižić, Gabrijela Bebić, Luka Barišić, Luka Bulum, Nicole Petković te Petar Ilić, Plećaš Lucija Lulu, Erika Vasilj, Lucija Plećaš.