Danas je u Zadru održano 2. kolo Dalmatinske karate lige na kojem je nastupilo 20 klubova sa 285 natjecatelja, a među njim i 14 karataša iz Karate kluba Metković.

Metkovski karataši, pod vodstvom trenera Denisa Žderića i Ante Krstičevića, osvojili su 11 medalja, i to 3 zlata, 4 srebra i 4 bronce.

Zlatna odličja osvojili su Ante Leontić, Duje Mihaljević i Dora Galov, srebrena Nera Grljušić, Duje Žderić, Lucija Utovac i Ema Galov, a brončana Karla Pezić, Katja Jerković, Mirko Matić te Luca Maslać u katama.

Za klub su još nastupili Anja Pokrajac, Petar Medak i Laura Bebić, oni su u borbama za broncu izgubili i tako su osvojili 5. mjesta.

Sljedeći tjedan natjecatelji Karate kluba Metković nastupaju na međunarodnom turniru u Herceg Novom.