U Krvavcu je održan 7. memorijalni pikado turnir „Marijo Gnječ“ u organizaciji ŠKU Krvavac. Turnir je i ovoga puta okupio velik broj prijatelja i ljubitelja pikada koji su se okupili u znak sjećanja, potvrđujući važnost i značaj ovog memorijala.

Natjecanje je proteklo u izvrsnoj atmosferi, ispunjenoj sportskim duhom, druženjem i emocijama. Ukupno je sudjelovalo 58 natjecatelja, a najuspješniji među njima bio je Danijel Daji Kuzić, koji je zasluženo osvojio prvo mjesto. Drugo mjesto pripalo je Mati Bulumu, dok je treće mjesto osvojio Ivan Krtalić.

Organizatori su uputili veliko hvala svima koji su sudjelovali i doprinijeli realizaciji ovog događaja, uz posebne zahvale Pikado klubu Amigo, Pikado klubu Predolac, Općini Kula Norinska, Mateasu Koleru, obrtu Nikolić (Oprema za vjenčanja i druge svečanosti – iznajmljivanje) te Elektroputniku.

Foto: SKU Krvavac