Mi smo svoje napravili u skupini, dvije pobjede i remi. U 3. kolu dobili Rumunjsku, te sad čekamo kako će završiti ogled Španjolske Austrije. Ako Španjolska dobije, mi idemo u drugi krug s dva boda, ali ako Austrija ne izgubi, tad ćemo drugi krug početi s bodom, piše Dubrovački vjesnik.

Utakmica s Rumunjskom? Suparnik je izjednačio na 1:1, nakon vodstva 3:1 i 4:2 uspio je poravnati na 4:4. Nakon 6:4 i 7:5 bilo je 7:7. Nakon 10:7, 11:8 i 12:9 – 12:12. Prvo poluvrijeme zaključili smo s četiri pogotka u nizu, taj niz nastavili u nastavku – 18:12. Bilo je vrlo brzo i plus sedam (21:14), pa još jednom (24:17), pa još jednom (27:20)…

Završilo je 31:25. Sad čekamo utakmicu Španjolska – Austrija, koja počinje u 20.30 sati.

Piše: Tonči Vlašić / Dubrovački vjesnik