U prvom polufinalnom susretu Kašina je bila uspješnija od veterana Neretve (5:3). Neretva će igrati za treće mjesto u 11:50 s poraženim iz drugog polufinala između Slunja i Zagoreca.

Neretva je dobro otvorila utakmicu. Poveli su 2:0 golovima Josipa i Gorana Galova. U zadnjim sekundama prvog poluvremena Kašina smanjuje iz kaznenog akumuliranog prekršaja.

U drugom poluvremenu KAšina je igrala presing i uspjela postići dva gola za vodstvo 3:2. Neretva izjednačuje nakon odličnog udarca Gorana Galova (3:3). Kašina prelazi u vodstvo iz slobodnog udarca sa šest-sedam metara od gola. Neretva zadnje dvije minute izvodi vratara Zorana Bubala i sa šest igrača pokušava doći do izjednačenja što ime je umalo i uspjelo. Udarac iz blizine Josipa Galova odlično brani golman Kašine. Nakon toga Kašina postiže i peti gol iz kontre.

U 11:50 će se igrati utakmica za treće mjesto. Prije toga u 11:20 bit će egzibicijska utakmica Neretvinih limača (U-9). Druga egzibicijska utakmica (U-10) bit će prije finala u 13 sati.