U neizvjesnoj završnici utakmice 4. kola 3. HNL Neretva je uspjela doći do pobjede Iza Vage gdje je ugostila Uraniju (3:2).

Neretva je utakmicu počela poprilično ofenzivno, u prvih 15-tak minuta plavo-bijeli su imali nekoliko vrlo izglednih prilika. U 4. minuti je vratar Uranije Antonio Guć je uzastopice iz blizine obranio prvo udarac Marića, a potom i Čupića. Marić je propustio vrlo izglednu priliku i u 10. minuti. Njegov udarac s 10 metara je ponovno je obranio Guć. Vratar gostiju je sačuvao mrežu netaknutom i u 13. min. kada je pucao Buhač kojega je zbog ozlijede u 17. zamijenio Kožul.

I kako to obično biva, nakon puno propuštenih prilika u 26 su gosti postigli pogodak nakon nesporazuma u redovima domaće obrane. Loptu je u gol uputio Ivan Frigan. Do kraja poluvremena je najizgledniju priliku za pogodak imao Čupić u 38. munuti. Nakon ubačaja Marića sa strane njegov udarac s 10-tak metara je završio iznad gola.

U prvim minutama drugoga poluvremena Čupić je uputio oštru nisku loptu iskosa koja je prošla pored gola. Neretva je dominirala i sve češće dolazila do gola gostiju što se isplatilo u 72. minuti kada je Mario Marić postigao izjednačujući gol za Neretvu (1:1), nisku preciznu loptu s 12-tak metara je uputio u desni kut gola Uranije. Samo pet minuta kasnije Marić je postigao svoj drugi pogodak na današnjoj utakmici, bilo je to iz slobodnog udarca s nekih 20 metara.

Slavlje Metkovaca je bilo kratko, već u 80. je Frane Urlić postigao drugi gol za Uraniju. U neizvjesnoj završnici, u 5. minuti sudačke nadoknade sudac Žilić je svirao kazneni udarac zbog prekršaja Ubranija igrača nad Katavićem u rubu šesnesterca. Po treći put na utakmici je Mario Marić bio precizan za veliko slavlje plavo-bijelih.