Grb ONK Metković je u izboru čitatelja FB stranice 3. HNL jug najljepši u Dalmaciji.

U izboru su sudjelovala 64 amaterska nogometna kluba iz Dalmacije, a u velikom finalu su se našli ONK Metković i NK Mračaj iz Runovića. Preko 20 000 ljudi je sudjelovalo u finalnom izboru preko Facebooka 3. HNL Jug i Instagrama dalmatinski_nogomet, a grb Metkovića je smatralo ljepšim preko 60% glasača u čemu je zasigurno pomogla i podrška Brune Petkovića kojem je ONK bio prvi klub.

Sve je završilo u prijateljskom raspoloženju. Mračaj je stigao u Metković na prijateljski ogled koji je završio pobjedom domaćina 2:1. Prvi gol u 48. minuti je djelo bivšeg hrvatskog reprezentativca, kapetana Majstora s mora, Hajdučkog srca, Drage Gabrića koji je u ovom prijateljskom ogledu obukao dres ONK Metkovića. U 52. minuti je drugi gol postigao Josip Mioč.

Nakon utakmice je ONK Metkoviću uručen pehar pobjednika ovoga natjecanja, a potom je uslijedila fešta ispred ONK-ove Klubane.