Jučer su natjecatelji Karate kluba Metković nastupili na Prvenstvu Hrvatske za kadete, juniore i mlađe seniore u Rijeci pod vodstvom trenera Denisa Žderića.

Kadetkinja Lucija Utovac nastupila je u kategoriji +54 kg u kojoj se natjecalo 26 karatašica. U prvom kolu Lucija je u konačnom rezultatu 1:1 izgubila prednost prvog boda protivnice, koja se potom nije plasirala u finale pa je Lucija izgubila pravo nastupa u repasažu.

Junior Petar Borovac nastupio je u kategoriji -76 kg, te isto kao i Lucija pri neriješenom rezultatu 2:2 izgubio prednost prvog boda.

Nakon natjecanja natjecatelji su bodrili našu nogometnu reprezentaciju Hrvatske protiv Slovačke na Rujevici.

Danas će nastupiti juniorke Iva Vučić i Lina Šutić.

Jučer je na Mostar Openu nastupilo dvoje natjecatelja Karate kluba Metković. Nera Grljušić je pobjedama došla do finala i osvojila zlato, a Duje Mihaljević je, nakon izgubljene borbe 1:0 za ulazak u finale od aktualnog prvaka Balkana iz Crne Gore, nastupio naknadno u repasažu i osvojio broncu.