Protiv koga će u četvrtfinalu i gdje igrati GOŠK Dubrovnik 1919.? Čekao se metkovski ogled, a u njemu je četvrtoligaš Neretva kao gost dobila petoligaša ONK Metković na Štruvinu 2:0, slavila u gradskom ogledu protiv 56 godina mlađeg suparnika, dakle, ona u idućem krugu stiže u goste dubrovačkom četvrtoligašu, koji bi bio gost da su u Metkoviću uspješniji bili ‘crveno bijeli’, a ne ‘plavo bijeli’.

Razlog, u kupu je uvijek niželigaš domaćin, ukoliko su iz istog ranga, tad jer onako kako je ždrijebom odlučeno, a kad su se izvlačile kuglice, prvo je izvućena ceduljica na kojoj je pisalo GOŠK Dubrovnik 1919., a potom ona na kojoj je stajalo pobjednik ONK Metković – Neretva.

Tko je postigao pogotke za Neretvu trenera Gorana Galova protiv ONK Metković, koji vodi Darko ZeljićMirko Marić u 62. minuti, te Fran Ćavar u 75. minuti. Sudio je Maroje Kokanović s pomoćnicima Romanom Radonićem i Ante Kosorom.